10 000 rzeczy, które mogą nam przeszkodzić w medytacji | Fabryka snów - sztuka śnienia, bajki terapeutyczne, rozwój 10 000 rzeczy, które mogą nam przeszkodzić w medytacji | Fabryka snów – sztuka śnienia, bajki terapeutyczne, rozwój

Kontakt On-line

1748665

Spotkania, warsztaty

Pamiętnik znaleziony w śnie

10 000 rzeczy, które mogą nam przeszkodzić w medytacji

Inna wersja tego tytułu może brzmieć 10 000 tysięcy rzeczy, które mogą nas rozpraszać w medytacji. Zbiorowisko najprzeróżniejszych elementów robiących wszystko aby osiągnąć swoje cele, czyli odwieść nas od założonego celu.
Powiedzmy, że wybraliśmy jakąś medytację czy inny sposób aby zanurzyć się w ciszę.
Załóżmy, że od jakiegoś już czasu staramy się robić wszystko jak najlepiej, może być to pierwszy raz, a równie dobrze któryś z kolei.

Siedzimy sobie spokojnie, spokojnie oddychamy, przynajmniej się w założeniach staramy, a tu nagle, przypominają nam się najróżniejsze wydarzenie z całego naszego dnia, zaczyna swędzieć nas nos, na naszych plecach mrówki urządzają sobie biegi przełajowe.
Najmniejsza błahostka zaczyna urastać do pokaźnych rozmiarów, a my coraz bardziej skupiamy się na tym co nam przeszkadza, pozwalając się tym wszystkim odczuciom odwodzić od celu.
Może zacząć biec całe stado mastodontów. Ok , niech sobie biegnie, Ty siadłeś by pozwolić przejawić się Twojemu wnętrzu, by uczynić jakiś krok dla samego siebie.
Cokolwiek by się nie działo z nami, setki myśli, setki odczuć.
Liczy się tylko to co wybrałeś na początku, cel któremu się oddajesz…

Tagi: , , , , , , , , , ,
Strona główna / 10 000 rzeczy, które mogą nam przeszkodzić w medytacji

    Copyright by Śniący 2010
Przejdź do paska narzędzi