Opowieść z morałem

Listopad 13, 2009 on 9:27 pm | In Moja mała Nibylandia, Senne opowieści | Komentowanie nie jest możliwe

Wszystko zaczęło się w przestrzeni, może w czasie. Mało istotne. Kij i marchewka, a w tle oko Wielkiego Brata. Tylko operator był niewidoczny. Jednak kij, marchewka była złudzeniem.

Szybka jazda, znów nowe auto, najazd pod górę, lewy ostry przez szczyt, ale poszło gładko. Jak zwykle. Spotkaliśmy gości, nie tego się spodziewałem, łowcy głów mieli tej nocy zajęcie. Kogoś jednak zabolało.

Dawni znajomi, spotkanie w szkole, spieszyło nam się, więc zapakowaliśmy się w auto. Prędkość miała być oczyszczająca, i w sumie tak było. Choć niekoniecznie było bezpiecznie.

Morał z tego płynie taki, szybko żyj i zostaw po sobie wspomnienia.. Miłe wspomnienia..

Use a Highlighter on this page

(Nie)zdradzone sekrety

Listopad 11, 2009 on 10:29 pm | In Senne opowieści | Komentowanie nie jest możliwe

Mały budyneczek na końcu świata, dwa wrogie obozy, połączone w zaciętym boju.. Ciężko było dostrzec przewagę którejś ze stron. Poza zdradą, niczym się ta walka nie wyróżniała. Wściekłe oczy, zacięte w swej nienawiści, grze pozorów. Cóż czas pokazał iż się myliłem. Obie poniosły konsekwencje swych czynów, płacąc za nie krwią. Kim były?? Zadaję to pytanie. I do dziś nie wiem. Spotkanie zakończyło się eskalacją i pokazem siły. Męskie zabawki…

Use a Highlighter on this page

Organizacja i co się z tym wiąże

Listopad 7, 2009 on 9:12 pm | In Senne opowieści | Komentowanie nie jest możliwe

Imprezy masowe, zgiełk huk, harmider. Nie cierpię tego, ale ktoś to musi robić. Niestety. Wielka hala, pełno regałów półek, alejek. Ale kończymy już, powoli opuszczają się drzwi za każdym działem, koniec tego dobrego. Ostatni wózek z zamówieniem i koniec.

Później spotkanie z rodziną, ach ten stłumiony zapach, ignorancji, zazdrości, zawiści. Sute stoły, śmiech, ten sztuczny śmiech wszędzie rozpoznam, na szczęście do rana niedaleko..

Use a Highlighter on this page
Następna strona »

Entries and comments feeds. Valid XHTML and CSS. ^Top^ Powered by WordPress with jd-nebula-3c theme design by John Doe.