Vendetta | Fabryka snów - sztuka śnienia, medytacja, rozwój, warsztaty. Vendetta | Fabryka snów – sztuka śnienia, medytacja, rozwój, warsztaty.

Kontakt On-line

1748665

Spotkania, warsztaty

Pamiętnik znaleziony w śnie

Vendetta

W tym świecie polowano na mnie, grupa ludzi zaprzęgła do pomocy coś w rodzaju komputera. Świat był w jakieś części archaiczny niektóre urządzenia były podobne w działaniu ale ich wygląd daleko odbiegał od naszych norm jakby były prototypami w naszym wydaniu.
Komputer lub raczej jakąś maszynę licząca wspierało urządzenie które znajdowało sie na drugim pojeździe, maszyna była wielkości ciężarówki, także wszystko było „duże”.
Czas do godziny zero upływał w zastraszającym tempie, przeciwko sobie miałem ludzi i maszyny, nie wiem co miało się wtedy dokładnie wydarzyć czy miałem przestać istnieć, czy mieli jakiś inny zamiar.
Moi przyjaciele szukali sposobu na zatrzymanie tego procesu, a jak to wszystko się skończyło zostało przede mną ukryte.

Następnymi scenami były sceny zemsty, widziałem każdego swojego przeciwnika który ginął w rożnych i dziwnych okolicznościach.
Pierwszy obraz jaki widziałem, był mężczyzna prowadzący jakiś dziwny okrągły pojazd, przypominał batyskaf, przyglądał sie wskazaniom na małych monitorach, pomimo tego, że był bezpieczny w pojeździe, na nic sie to zdało, rozprysnął sie na ścianach pojazdu ,inny ginęli w podobnych okolicznościach.

Latałem tuz nad grządkami kwiatów, lawirując miedzy drzewami, lecąc tuz nad ziemia, ocierając sie o czubki traw, upajając sie ryzykiem i szybkimi zmianami kierunków.
Było to tuz obok mojej szkoły z dzieciństwa, było w niej setki ludzi, tłok na korytarzach i przed budynkiem.
Podobnie jak w innych snach coraz mniej przejmowałem sie tym, że ktoś mnie zobaczy, robiącego piruety i mającego gdzieś grawitacje.
Wiedziałem, że przez okna nie jedna osoba może mnie widzieć, a w nie wielkiej odległości dostrzegłem kobietę przechodzącą obok szkoły, która przypatrywała się moim poczynaniom, także permanentnie robiłem co chciałem bez względu na to czy ktoś jest w pobliżu, czy nie.

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

5 komentarzy

 1. CommentsRona   |  czwartek, 20 Listopad 2008 at 21:08

  „Wiedziałem, że przez okna nie jedna osoba może mnie widzieć, a w nie wielkiej odległości dostrzegłem kobietę przechodzącą obok szkoły, która przypatrywała się moim poczynaniom, także permanentnie robiłem co chciałem bez względu na to czy ktoś jest w pobliżu, czy nie”.

  Tak dalej ElSolu 🙂
  znikają niewidzialne (wewnętrzne) blokady, znika obawa przed ukazaniem tego, co nosisz w sobie. Zwiększa się Twoja pewność, że to co robisz, robisz dobrze i robisz nie tylko dla siebie.
  pozdrawiam
  Rona z Błękitnej Planety

 2. CommentsŚniący   |  piątek, 21 Listopad 2008 at 12:04

  Takie eskapady jak w pierwszej części dużo kosztują.
  Dzień po, to dzień wycięty z życiorysu;)

  ElSol z niejednej planety

 3. CommentsSinobrody   |  piątek, 21 Listopad 2008 at 12:55

  zemsta niejedno ma imię, najczęściej bardzo bolesne…

 4. CommentsRona   |  piątek, 21 Listopad 2008 at 17:05

  … może Prawo Karmy reguluje rachunki a nie zemsta?

  Rona z Błękitnej Planety

 5. CommentsŚniący   |  piątek, 21 Listopad 2008 at 17:21

  finta w fincie;)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Strona główna / Vendetta

  Copyright by Śniący 2010
Przejdź do paska narzędzi