Jak niezwykłe jest to, że świadomość zaczyna akceptować niewytłumaczalne… | Fabryka snów - sztuka śnienia, medytacja, rozwój, warsztaty. Jak niezwykłe jest to, że świadomość zaczyna akceptować niewytłumaczalne… | Fabryka snów – sztuka śnienia, medytacja, rozwój, warsztaty.

Kontakt On-line

1748665

Spotkania, warsztaty

Pamiętnik znaleziony w śnie

Jak niezwykłe jest to, że świadomość zaczyna akceptować niewytłumaczalne…

Ty, ja, wszechświat… Nie tylko My śnimy ten sen, ale także ci, którzy idą prawdziwie z Nami i obok Nas. Jeszcze nie rozumiesz, że nie tyle my jesteśmy wybrani, co powołani do tego, czego jeszcze nie da się nazwać w kilku zdaniach? Każdy człowiek zrodzony jest z pewnym ładunkiem Daru i drugim ładunkiem Charyzmatu, i to właśnie od niego zależy, który z ładunków będzie rozwijał. Ja nie podpowiem Ci, który ładunek Ty powinieneś rozwijać, bo każdy powinien sam wybierać i doświadczać efektów swego wyboru. Nie można bać się tego, co jest w środku Nas jako ludzi, nie można też nazywać tego inaczej niż właściwie mimo, że nie zawsze słowo kluczowe jest nam zrozumiałe. Nie wolno szukać definicji zamykając się na odczuwanie. Tylko czując potrafimy naprawdę istnieć. Spójrz na ptaki… One nie zawsze myślą, czasami po prostu działają pozwalając wiatru się sobą sterować, ufają wtedy emocją chwili i nigdy na tym się nie zawodzą, w przeciwieństwie do nas- ludzi, którzy jakże często przeceniamy siłę umysłu.
Tak naprawdę tylko sny są rzeczywiste. Cała reszta jest iluzją świata wytworzonego przez nas, a nie w nas tak naprawdę.

Tagi: , , , , , ,

1 komentarz

  1. CommentsJustynaM   |  wtorek, 19 Październik 2004 at 19:35

    Szkoda ze wciaz nie potrafie tego wszystkiego zrozumiec :(. Pomomo tego ze zniknelam jakis czas temu i nikt mnie juz nie widuje to wciaz zyje i mam sie dosc dobrze. Studiuje, nie tam gdzie chcialam ale to co chcoalam. Napisz do mnie maila

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.
Strona główna / Jak niezwykłe jest to, że świadomość zaczyna akceptować niewytłumaczalne…

    Copyright by Śniący 2010
Przejdź do paska narzędzi