Kontrolowane szaleństwo | Fabryka snów - sztuka śnienia, bajki terapeutyczne, rozwój Kontrolowane szaleństwo | Fabryka snów – sztuka śnienia, bajki terapeutyczne, rozwój

Kontakt On-line

1748665

Spotkania, warsztaty

Pamiętnik znaleziony w śnie

Kontrolowane szaleństwo

Akcja rozgrywała się w bliżej nieokreślonym hotelu, w który przebywało z kilkanaście osób.
To miejsce miało swoje tajemnice, niektórzy goście doświadczali dziwnych i niewytłumaczalnych zjawisk. Widzieli duchy, słyszeli dźwięki, których nie można było określić źródła, przedmioty się przesuwały i wiele jeszcze innych wydarzeń, które przyprawiały gości o szybsze bicie serca.

Zdarzało się, że jakiś nieszczęśnik znalazł się w apogeum tych zjawisk, i z reguły kończyło się to szaleństwem. Widziałem uciekających ludzi, których umysł już nie mógł znieść tego wszystkiego, ich krzyk i błędny wzrok uciekały jak najdalej od tego miejsca.
W pewnym momencie dostrzegam jakiś „ruch” zawirowanie, ale nikogo nie widać, ktoś przemyka na skraju widzenia chowając się za swoją niewidzialnością.

Zacząłem kojarzyć fakty, ukrywająca się osoba była jedną z, wielu które były sprawcami zamieszania, a zarazem ich korzyścią było szaleństwo gości hotelowych.
Z każdą chwilą coraz wyraźniej widziałem przeciwnika, dziwił mnie sposób, w jaki dostrzegałem jego ukradkowe kroki, raz widziałem dosłownie gdzie w danym momencie się znajduje, raz wiedziałem nie widząc, tak jakbym wyprzedzał jego ruchy.

Bardzo go to zdziwiło, że jest tu ktoś, kto może go widzieć, a tym bardziej, że ten ktoś może być równorzędnym przeciwnikiem. Podjąłem walkę, ale musiałem też pilnować czasu ile już jestem w tym szalonym miejscu, każda chwila dłużej i można było by nie wrócić…

Tagi: , , , , , ,
Strona główna / Kontrolowane szaleństwo

    Copyright by Śniący 2010
Przejdź do paska narzędzi